Výsledky, ktoré som pomohla vytvoriť

Čo o mne hovoria moji klienti
female
Lenka, robí skvelé, čo robí! Nedokázala som správne pomenovať ciele, na ktorých som potrebovala pracovať. Napriek tejto nejasnosti som prostredníctvom koučingu pod jej vedením získala oveľa viac ako som potrebovala. Oceňujem najmä jej priateľsky prístup a pozitívny "vibe". Tie sa postarali pri rozhovoroch o pocit, ako keby som sa zhovárala s najbližšou kamarátkou, môžem sa úplne otvoriť a na konci príde úľava. Kamaráti však nie sú odborníci na koučovanie, Lenka áno!
Business Analyst at J&T BANKA SR
male
- S priebehom aj výsledkami koučingu som maximálne spokojný
- Z môjho pohľadu medzi Lenkine prednosti patri vysoká inteligencia a miera empatie, výborná schopnosť spájať informácie a dopĺňať “biele miesta”, ak je to potrebne
- Pozoruhodná schopnosť vystihnúť podstatu problému
- Lenka sledovala napĺňanie nastavených cieľov a priebežne ponúkala konzultačnú pomoc, vďaka ktorej som sa vedel posunúť ďalej, ak som sa zasekol, alebo pomáhala spracovať individuálne prežívanie problémov
- Lenkin koučing mi pomohol vnímať problémy ako výzvy a aktivovať vlastne mentálne rezervy
- Koučku jednoznačne odporúčam – je prvá v mojom mentálnom zozname ľudí, na ktorých by som sa obrátil v prípade potreby koučingu
Director of Global Creative Studio Eset
female
Lenka bola môj prvý osobný kouč, s ktorým som mala možnosť pracovať. Jej prístup je priateľský, ale efektívny a používa metódy, ktoré sú veľmi pokrokové a vidieť po nich výsledok. Absolvované sedenia s ňou považujem za obrovský benefit. Pomohla mi nielen identifikovať a pomenovať problémy, ale aj pracovať na ich odstránení a výraznú pozitívnu zmenu vidím nielen v pracovnom, ale aj v osobnom živote. Koučing pod vedením Lenky môžem každému len odporučiť.
Kristína Sivoňová
Client Risk Manager
Bibby Factoring Slovakia, a. s.
male
V posledných rokoch sa intenzita a frekvencia medziľudskej komunikácie stále zvyšuje. Telefonáty, emaily, sms, sociálne siete... byť neustále v kontakte s ostatnými sa pre nás stáva takmer povinnosťou a niekedy až závislosťou. Otázkou ostáva ako je to s kvalitou našej komunikácie. V manažérskej praxi sa s tým stretávame denno denne. Ľudia komunikujú stále viac, ale mám pocit, že stále s menším záujmom a menším vzájomným pochopením - jednoducho na to pri toľkej komunikácii už nie je čas:) Tréning horse coaching mi pomohol hlbšie pochopiť, čo je pri komunikácii naozaj dôležité. Ako "ušetriť čas" a komunikovať efektívnejšie, pre obe strany príjemnejšie, a popri tom spoločne splniť úlohu. Odporúčam každému manažérovi a špeciálne tým, ktorí nikdy neboli v kontakte s koňmi:) Ďakujeme Giny aj Lenke.
Tomáš Krídl
Senior Manager, Partners Group
male
V dnešnom pretechnizovanom a komplikovanom svete informácii sa strácame. Mne pomohol horse coaching vnímať sám seba, moje chovanie, moje reakcie prostredníctvom priamej, bezprostrednej a nefalšovanej spätnej väzby prostredníctvom Giny a jej skvelej trénerky. No, a popri tom všetkom som sa naučil niekoľko nových zručností.
Group Country HR Director, Faurecia
male
Milá Lenka. Školenia a tréningy s tebou boli príjemným zážitkom pre celý tím. Počas tréningov si bola nie len mentorom ,ale i členom skupiny kde si jasne zapadala a dávala najavo ,že si v tom s nami. Tvoje nadšenie pre túto prácu je vyvodené z pocitu ,ktorý dostávaš naspäť od ľudí ,ktorých trénuješ a koučuješ a tým je zabezpečený kolobeh motivácie a základ pre ďalšie výzvy a pomoc ľuďom ,ktorých budeš stretávať. Tréningy mi dali nielen reštart pre moje skúsenosti a metódy ale posunuli na ďalšiu úroveň. Spomienky z tréningov sú ukotvené nie len na to ako dané veci mám robiť alebo používať ale hlavne nesú so sebou zážitok a ten sa pamätá lepšie. Držím ti palce a želám ešte veľa spokojných účastníkov a hlavne robíš to na jednotku.
Production Manager, Hella

Rada pomôžem aj Vám

Manažérsky rozvoj

Komplexné rozvojové programy, vďaka ktorým sprevádzame lídrov ku zvýšeniu výkonnosti

Stress Management

Komplexný program posilnenia odolnosti voči stresu a jeho účinkom

Executive koučing

Posilní Vašu sebaistotu a schopnosť zvládať prichádzajúce výzvy.

(Visited 102 times, 1 visits today)